HLAVNÁ STRANA
ARCHÍV
E-SHOP
REKLAMA A IKONY
ÈO SME CHCELI
PETÍCIE ZA PC
HÂźADANIE
FÓRUM
REDAKCIA

 
 
 
 

OFICIAL INFO
PRVÉ INFO O PC
HARDWARE NÁROKY
RECENZIE
ZAUJÍMAVOSTI
NÁVODY
MULTIPLAYER
NICOV ŽIVOT
PRÍBEH V HRE
ZOZNAM MISII
CHEATY
POSTAVY V HRE
INGAME INTERNET
POLÍCIA
DOPRAVA
TIPY A POSTREHY
ENGINE EUPHORIA
PS3 COLLECTOR
VYDANIA HRY
TRAILER
GAMEPLAY
PATCH INFO
INFO O SLOVENÈINE
XBOX 360 NEDOSTATKY
AJ INÉ ONLINE HRY

 
 
 
 

WALLPAPER
SCREENSHOTS
SCREENY EF LC
ARTWORKS
NEDOSTATKY
COVERS
Oniondo.com SKENOVANIA
OBRAZOVÉ DETAILY
FANڊIKOVIA
INÉ

 
 
 
 

TRAILERS
GTA FONTS
WIN XP STARTUP
OSTATNÉ

 
 
 
 


 
 

 

 
 
 

 

 

kúpi hru

GameExpres.sk

 
 
 
Meno: Grand Theft Auto IV  - Žáner: Akčné, Adventúra - Vývojár: Rockstar North Rockstar Toronto - Vydavatež: Rockstar Games - Dátum vydania: Dec 2, 2008 - Jazyky: English, French, Italian, German, Spanish
Ochrana: SecuROM™
 
 
 
Slovenčina do hry
gta inside
ABCgames.sk ...
 Need for Speed UnderCover

MUVI.sk - film magazín
Zaujimavosti.net
TOP5 rebríčky
ZN.SK magazín

 
 

 

 

 
 GTA IV ohrozené, skoroporiadne...
Ono viete vôbec niekto o tom, že hrozil GTA IV vôbec samotný vývoj ? Bohužiaž je to tak. Šialený(neviem inak ako to nazva) právnik Jack Thompsom bojuje proti vydaniu hier kvôli otvorenému násiliu v hrách a obviňuje násilné hry, pretože podža neho sú to diabolské nástroje. Dokonca varoval najbohatšieho človeka na Zemi- šéfa Microsoftu Billa Gatesa, ktorému zdôrazňoval, že pripravovaný štvrtý diel Grand Theft Auto IV, nie je titulom, ktorý by sa mal dosta do rúk neplnoletým hráčom. No Bože to je, ale problém. Jackovi je jedno, že na obale bude napísané číslo osemnás, alebo že hru robia pre dospelých, ktorý sa na tom odreagujú(kto by nie však). GTA IV je zakázané !!!!!!

Nie neprepichujte sa tým vašim nožom, ono totiž včera bol prvý apríl. Jack Thmopson mal pred nedávnom problémy s floridským súdom. Už ste si mysleli, že nakoniec tento muž dosiahne svoj ciež, ale už ani nepípne, pretože čelí viacerým obvineniam. Všetko sa to začalo odsúdení jedného človeka, ktorý zabil dvoch policajtov a k tomu ho prinútilo GTA III a vtedy pán Thompson zakročil svojou šabžou. Jack Tmompson ako zástupca žalujúcich neslušným spôsobom napádal nie len sudcove výroky, ale dovolil si ho aj napadnú. Ďalšie problémy si našporil, keď obvinil spoločnos Take 2 za najatie právnickej spoločnosti Blank Rome. Tolerovali by ste jeho neinteligentné konanie ? No ja rozhodne nie. Vypočul by som si jeho obvinenie, ale keby prešiel už danú hranicu neslušnosti tak by som ho poslal do*** a tam už aj je. Pravdepodobne už prišiel o svoju právnickú licenciu aj vo floridskom štáte a tie jeho trápne reči môže rozpráva sám sebe v zrkadle. Komu niet rady tomu niet pomoci.

No áno sme šastní GTA IV už nič nestojí v ceste. Už v piatok ste si mohli pozrie prvý trailer s pripravovaného GTA. V traileri neboli vidie žiadne násilné činnosti, ale dalo by sa poveda, že proti hre sa vzbúrili mnohé osobnosti New Yorku. Hra sa totiž bude odohráva vo virtuálnom New Yorku a policajný komisár sa obáva, že keď si hru spustia obyvatelia reálneho New Yorku tak zločin vzrastie a hlavným terčom zabíjania sa stanú policajti. Predseda správnej rady komisie pre verejnú bezpečnos Peter Vallone sa blysol vetou: „... zasadi GTA do najbezpečnejšieho vežkomesta v Amerike, je ako zasadi Halo do Disneylandu. Dočkáme sa nášho GTA ? JA si myslím, že na 100% áno (u PC žiaž nie), ale nebude to ma Rockstar žahké, ešte sa môže objavi na scéne aj týpek Jack Tmopson....

 

 Martin  02.04.07

 
 
  

 

 
 

 

Naetoo Š 2007-2008 Naetoo - Slovenciny.com
Prísny zákaz akéhokožvek ďalšieho kopírovania a reprodukovania obsahu webu bez povolenia autorov, textovej, grafickej alebo inej súčasti, pre ochranu autorských práv.