HLAVNÁ STRANA
ARCHÍV
E-SHOP
REKLAMA A IKONY
ÈO SME CHCELI
PETÍCIE ZA PC
HÂźADANIE
FÓRUM
REDAKCIA

 
 
 
 

OFICIAL INFO
PRVÉ INFO O PC
HARDWARE NÁROKY
RECENZIE
ZAUJÍMAVOSTI
NÁVODY
MULTIPLAYER
NICOV ŽIVOT
PRÍBEH V HRE
ZOZNAM MISII
CHEATY
POSTAVY V HRE
INGAME INTERNET
POLÍCIA
DOPRAVA
TIPY A POSTREHY
ENGINE EUPHORIA
PS3 COLLECTOR
VYDANIA HRY
TRAILER
GAMEPLAY
PATCH INFO
INFO O SLOVENÈINE
XBOX 360 NEDOSTATKY
AJ INÉ ONLINE HRY

 
 
 
 

WALLPAPER
SCREENSHOTS
SCREENY EF LC
ARTWORKS
NEDOSTATKY
COVERS
Oniondo.com SKENOVANIA
OBRAZOVÉ DETAILY
FANڊIKOVIA
INÉ

 
 
 
 

TRAILERS
GTA FONTS
WIN XP STARTUP
OSTATNÉ

 
 
 
 


 
 

 

 
 
 

 

 

kúpi hru

GameExpres.sk

 
 
 
Meno: Grand Theft Auto IV  - Žáner: Akčné, Adventúra - Vývojár: Rockstar North Rockstar Toronto - Vydavatež: Rockstar Games - Dátum vydania: Dec 2, 2008 - Jazyky: English, French, Italian, German, Spanish
Ochrana: SecuROM™
 
 
 
Slovenčina do hry
gta inside
ABCgames.sk ...
 Need for Speed UnderCover

MUVI.sk - film magazín
Zaujimavosti.net
TOP5 rebríčky
ZN.SK magazín

 
 

 

 

 

Nejaké ako keby oficiálne správy..
Nemecké vydanie časopisu GamePro uviedlo kompletný preview Gta 4, ale dos informácii už poznáme z rôznych fór, takže vyberám len najzaujímavejšiu čas informácii, ktoré vás iste potešia a možno nepatrili medzi tie, ktoré ste už čítali obsiahnuté  niekde v inej novinke na inom webe.

- V hre bude niekožko animácii, pre ukradnutie auta. Vieme, že jedna z nich bude vyzera nasledovne: Niko lakom rozbije sklo na aute, otvorí si dvere a naštartuje pomocou káblov. Pravdepodobne nebude v hre mnoho iných spôsobov, ale možno sa dočkáme počas kradnutia auta aj možnosti, že budeme môc preruši krádež, pozrie sa či nás nikto nevidí a pokračova. Rockstar uviedol, že nechce aby krádeže vyzerali moc konzervatívne a tak sa tejto možnosti dočkáme.

- Rockstar v hre použije menej nerealistických prvkov z predošlých dielov GTA, ako boli napríklad vyznačené body na radare. V súčasnosti vieme, že mobilný telefón bude hra vežkú rolu v nahrádzaní týchto vecí a možno sa dočkáme aj iných užitočných pomôcok, ako napríklad GPS systém, ale je to len špekulácia.

- Každá ulica v hre bude ma vlastný názov ktorý sa zobrazí na obrazovke keď do nej prídete, či už pešo alebo na aute. Bude to hra vežkú rolu pri plnení misii, v ktorých sa budete musie dosta na určitú adresu.

 

 

 Jano Haladej 26.05.07

 
 
  

 

 
 

 

Naetoo Š 2007-2008 Naetoo - Slovenciny.com
Prísny zákaz akéhokožvek ďalšieho kopírovania a reprodukovania obsahu webu bez povolenia autorov, textovej, grafickej alebo inej súčasti, pre ochranu autorských práv.